[Dhakawap.net]

bass korece perm korce indian move mp3 download Videos

Home
Community
Downloads
Videos
Photos

bass korece perm korce indian move mp3 download - Search Results
Showing 0 - 25 Of 50

♫Track List♫00:00 ►Main Badhiya Tu Bhi Badhiya 04:34 ►Kar Har Maidaan Fateh 09:46 ►Ruby Ruby 14:31 ►Baba Bolta Hain Bas Ho Gaya 19:16 ►Bhopu Baj Raha Hain 23:20 ►Mujhe Chaand Pe Le ChaloPresenting the #full album #audio #jukebox of the most awaited movie of 2018 SANJU.The movie is a hilarious and heartbreaking exploration of one man’s battle against his own wild self and the formidable external forces trying to crush him. It depicts the journey of a man through everything that life can throw at him. Some true stories leave you thinking “did this really happen?” This is one such unbelievable story that happens to be true.Starring: #Ranbir Kapoor, Paresh Rawal, Manisha Koirala, Anushka Sharma, Sonam Kapoor, Dia Mirza, Vicky Kaushal, Jim Sarbh and Boman Irani.Directed by: #Rajkumar #Hirani.Produced by: Vinod Chopra Films and #Rajkumar #Hirani Films in association with Fox Star Studios.►MOVIE IN CINEMAS NOW ◄♪ Available on ♪ iTunes : : : : Music : Play : : CREDITS1. Song: Main Badhiya Tu Bhi Badhiya Singers - Sonu Nigam, Sunidhi Chauhan Music: Rohan- Rohan Lyrics: Puneet Sharma Additional vocals: Rohan- Rohan Song produced by Nishadh Chandra Additional programming: Sourav Roy Vocals recorded by Pramod Chandorkar and Kittu Myakal at Soundideaz Studio Mix: Steve Fitzmaurice Music Label: T-Series2. Song: Kar Har Maidaan Fateh Singers: Sukhwinder Singh & Shreya Ghoshal Music: Vikram Montrose Lyrics: Shekhar Astitwa Song Programmed by Vikram Montrose Additional Programming: Bibhuti Gogoi Sound Design: Utpal Das Live Percussions: Pratap Rath Live Guitars: Ishaan Das Drums: Zorran Mendonsa Violins: Kailash Patra Vocals & Live recorded by Kittu Myakal Asst. Recording Engineer: Urmila Sutar Recording Studio: Soundideaz Studio Mixed by: Steve Fitzmaurice Music Label: T-Series3. Song: Ruby Ruby Music Director: AR Rahman Lyrics: Irshad Kamil Singers: Shashwat Singh&PoorviKoutish Bass: Keba Jeremiah Guitar: Keba Jeremiah & Chris Jason Rhythm & Percussions: Raja & Kumar Sunshine Orchestra conducted by: VJ Srinivasamurthy Additional Programming: Ishaan Chhabra Mixed by: IshaanChhabra& Deepak P A Mastered by: Suresh Permal Sound Engineers at Panchathan Record Inn (Chennai): Suresh Permal, Ishaan Chhabra, SanthoshDhayanidhi, TR Krishna Chetan, KarthikSekaran, Jerry Vincent, KumaranSivamani, KaashifRafiq, PawanChilamkurthiSound Engineers at AR Studios (Mumbai): R Nitish Kumar, DilshaadShaikh Sound Engineers at AM Studios (Chennai): S.Sivakumar, Pradeep Menon, KannanGanpat, Manoj Musicians Fixer: R Samidurai Musician Coordinators: Vijay Iyer, Noel James, TM Faizuddin, AbdulHaiyum Music Label: T-Series4. Song: Baba Bolta Hain Bas Ho Gaya Music: Vikram Montrose Lyrics: Puneet Sharma, Abhijat Joshi & Rohan Gokhale Singers: Pap►►► El Precio de la Felicidad (La Flor del Dinero) - Capitulo 16 => https://dai.ly/x6tq790►►► Sanju: KAR HAR MAIDAAN FATEH Full Video Song | Ranbir Kapoor | Rajkumar Hirani
Full Album: SANJU | Ranbir Kapoor | Rajkumar Hirani | Audio Jukebox
Presenting“Ruby Ruby” video song depicting Sanju’s quest for love as he lets his imagination run wild. The movie is based on Bollywood star Sanjay Dutt life and directed by Rajkumar Hirani, A Vinod Chopra Films and Rajkumar Hirani Films production, presented by Fox Star Studios, the movie stars Ranbir Kapoor in the lead. ♪ Also Available on ♪ iTunes : http://bit.ly/Ruby-Ruby-Sanju-iTunes Hungama: http://bit.ly/Ruby-Ruby-Sanju-Hungama Saavn: http://bit.ly/Ruby-Ruby-Sanju-Saavn Gaana: http://bit.ly/Ruby-Ruby-Sanju-Gaana Apple Music: http://bit.ly/Ruby-Ruby-Sanju-Apple-Music Amazon Prime Music: http://bit.ly/Ruby-Ruby-Sanju-Amazon-Prime-Music Google Play: http://bit.ly/Ruby-Ruby-Sanju-Google-Play Wynk: http://bit.ly/Ruby-Ruby-Sanju-Wynk BookMyShow: http://bit.ly/Ruby-Ruby-Sanju-BookMyShow-Jukebox Jio Music: http://bit.ly/Ruby-Ruby-Sanju-Jio-MusicFor Caller Tunes : Ruby Ruby https://bit.ly/2JXijlj Ruby Ruby - Ho Jaau Main Dhua Dhua https://bit.ly/2JKIUpM Ruby Ruby - Badi Matmaili https://bit.ly/2Mx0vyZ Ruby Ruby - Meri Ruby https://bit.ly/2lhrOkqSet as Caller Tune: Set \
Ruby Ruby Video | SANJU | Ranbir Kapoor | A R Rahman | Rajkumar Hirani
“Ata kanë konsumuar hashash, por jo përmes cigares, por me pikatore poshtë gjuhës. Djali i ka dhënë fillimisht të dashurës, e cila ka filluar të flasë. Më pas ka konsumuar edhe djali. Vetëm pak kohë pas konsumit ata kanë përfunduar të dy në spital”, tha gazetarja e Klan.Një çift në Korçë, i cili së fundmi është stabilizuar dhe ka filluar të jetojnë në shtëpi më vete duket se nuk e kanë nisur aspak mbarë.Klikoni ne
Aldo Morning Show Çifti i ri nis bashkejetesen, perfundojne
Rreth 3 mijë është numri i emigrantëve të paligjshëm nga vende në konflikt, të kapur nga Policia e Shtetit nga muaji Janar deri në mesin e muajit Korrik. Ata kryesisht hyjnë nga kufiri me Greqinë dhe kanë si qëllim kalimin drejt Malit të Zi dhe më pas Europën Perëndimore. Pjesa më e madhe e emigrantëve që vijnë janë kryesisht nga Siria dhe Afganistani. Ata hyjnë në territorin shqiptar nga zonat përreth Kapshticës dhe fshatrave, Kakavijë dhe Glinë në Gjirokastër, ndërsa në Korçë pikat hyrëse janë fshatrat Vernik dhe Trestenik.Grupet e klandestinëve janë të organizuar dhe udhërrëfyesi i tyre është shqiptar. Nga Korça apo Gjirokastra dhe deri në kufi me Malin e Zi, emigrantët paguajnë nga 1500 deri 2000 mijë euro. Ndërsa deri në vendin ku duan të shkojnë shifra shkon në 4 apo 5 mijë euro. Pjesa më e madhe e emigrantëve që kapen në kufirin shqiptar janë akomoduar në qendrën e azilkërkuesve në Babrru, këtu në kryeqytet. Për të parandaluar fluksin e emigrantëve që hyjnë nga Greqia në Shqipëri, Frontex do të vendosë 45 oficerë në kufi. Ekspertët kanë identifikuar një rrugë të re që ndjekin refugjatët nga Greqia veriore, përmes Shqipërisë dhe Malit të Zi, Bosnje Hercegovinës, Kroacisë dhe Serbisë.Në gjuhën teknike të ekspertëve ajo quhet rruga bregdetare e Ballkanit. Kjo linjë u aktivizua pas mbylljes së kufijve të Maqedonisë dhe Hungarisë. Në këto shtete ku kalojnë emigrantët e paligjshëm janë vendosur mesatarisht 1500 roje bregdetare për vitin 2018, çka përbën 5-fishin e shifrës së 2015.Tv Klan
3 mije emigrante te paligjshem nga Janari
Policia e Shtetit ka njoftuar sot përmes një konference për shtyp shkatërrimin e një bande grabitësish shqiptarë në Belgjikë që vidhnin bizhuteri, telefona celularë dhe sende të tjera me vlerë. Operacioni i koduar \
Momentet e arrestimit të grabitësve të Belgjikës, sendet e vjedhura
Presenting the #full #audio of the most awaited movie of 2018 SANJU.The movie is a hilarious and heartbreaking exploration of one man’s battle against his own wild self and the formidable external forces trying to crush him. It depicts the journey of a man through everything that life can throw at him. Some true stories leave you thinking “did this really happen?” This is one such unbelievable story that happens to be true.►MOVIE IN CINEMAS NOW ◄Starring: #Ranbir Kapoor, Paresh Rawal, Manisha Koirala, Anushka Sharma, Sonam Kapoor, Dia Mirza, Vicky Kaushal, Jim Sarbh and Boman Irani.Directed by: #Rajkumar #Hirani.Produced by: Vinod Chopra Films and #Rajkumar #Hirani Films in association with Fox Star Studios.♪ Available on ♪ iTunes : : : : Music : Play : : Caller Tunes : #Mujhe #Chaand #Pe #Le #Chalo #Chaand #Pe #Le #Chalo Maana Abhi Behki as Caller Tune: Set \
Mujhe Chaand Pe Le Chalo Full Audio Song | SANJU | Ranbir Kapoor | Rajkumar Hirani | AR Rahman
e: Përparim thelbësorTë tjera rreth shkrimit Ministria e Jashtme: Përparim thelbësor Kanë përfunduar negociatat tre ditore mes dy ministrave të Jashtëm, Ditmir Bushati dhe Nikos Kotzias i nisur në Korçë të premten. Çështjet që janë diskutuar në këtë raund të dytë bisedimesh, pas takimit të Kretës në muajin nëntor për zgjidhjen e mosmarrëveshjeve mes dy vendeve. Takimi ka qenë hermetik, por pavarësisht kësaj mësohet se në fokus ka qenë çështja Çame, lejimi i qytetarëve me prejardhje nga Çamëria që të udhëtojinë lirshëm në drejtim të Greqisë, varrezat e ushtaravë grekë në Përmet, por edhe të drejtat e minoritetit grek në jug të vendit.Ministria e Jashtme njofton përmes një deklarata për mediat se \
Report TV - Përfundon takimi Bushati-Kotzias, MEPJ: Përparim drejt zgjidhjeve të qëndrueshme
http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://instagram.com/vizionplustelevizion https://twitter.com/VizionPlusTV 4600 fermerë në të gjithë vendin pritet të fitojnë financime nga buxheti i shtetit, përmes fondit të posaçëm që ka si qëllim zhvillimin e investimeve në bujqësi.Nga fshati Pojan i Korçës ku u takua me fermerë të zonës, ministri i Bujqësisë Niko Peleshi, tha se aplikimet janë më të larta se një vit më parë.Brenda këtij muaji sipas Peleshit do të marrë jetë një programi i Bashkimit Europian për orientimin dhe informimin e biznesit.Ministri siguroi se do të bëhen përpjekjet maksimale për t?i përthithur sa më mirë fondet e këtij projekti, duke mos bërë gabimet e vendeve të tjera që kanë dështuar më herët.
Mbështetje me fonde për fermerët - News, Lajme - Vizion Plus
Presenting the full audio of the most awaited movie of 2018 SANJU.The movie is a hilarious and heartbreaking exploration of one man’s battle against his own wild self and the formidable external forces trying to crush him. It depicts the journey of a man through everything that life can throw at him. Some true stories leave you thinking “did this really happen?” This is one such unbelievable story that happens to be true.►MOVIE IN CINEMAS NOW ◄Starring: Ranbir Kapoor, Paresh Rawal, Manisha Koirala, Anushka Sharma, Sonam Kapoor, Dia Mirza, Vicky Kaushal, Jim Sarbh and Boman Irani.Directed by: Rajkumar Hirani.Produced by: Vinod Chopra Films and Rajkumar Hirani Films in association with Fox Star Studios.♪ Available on ♪ iTunes : http://bit.ly/Sanju-Full-Album-iTunes Hungama : http://bit.ly/Sanju-Full-Album-Hungama Saavn : http://bit.ly/Sanju-Full-Album-Saavn Gaana : http://bit.ly/Sanju-Full-Album-Gaana Apple Music : http://bit.ly/Sanju-Full-Album-Apple-Music Google Play : http://bit.ly/Sanju-Full-Album-Google-Play Wynk : http://bit.ly/Sanju-Full-Album-WynkFor Caller Tunes : Mujhe Chaand Pe Le Chalo https://bit.ly/2t5CS8O Mujhe Chaand Pe Le Chalo Maana Abhi Behki https://bit.ly/2M1GAaiSet as Caller Tune: Set \
Mujhe Chaand Pe Le Chalo Full Audio Song | SANJU | Ranbir Kapoor | Rajkumar Hirani | AR Rahman
KORÇË - Skandali i lobimit të Partisë Demokratike në SHBA me një kompani të lidhur me rusët, vijon të tkurrë Lëvizjen Socialiste për Integrim në bazë. Dy këshilltarë të kësaj force politike në këshillin bashkiak të Korçës i janë bashkuar Partisë Socialiste ditën e sotme. Këshilltarët Marilena Dervishi dhe Shkëlqim Larti përmes një deklarate publike, shprehen se po largohen nga LSI dhe i bashkohen PS.\
Report TV - Përçahet LSI-ja dhe në Korçë, 2 këshilltarë kalojnë tek PS
Presenting the full lyrical video of the most awaited movie of 2018 SANJU.The movie is a hilarious and heartbreaking exploration of one man’s battle against his own wild self and the formidable external forces trying to crush him. It depicts the journey of a man through everything that life can throw at him. Some true stories leave you thinking “did this really happen?” This is one such unbelievable story that happens to be true.►MOVIE IN CINEMAS NOW ◄Starring: Ranbir Kapoor, Paresh Rawal, Manisha Koirala, Anushka Sharma, Sonam Kapoor, Dia Mirza, Vicky Kaushal, Jim Sarbh and Boman Irani.Directed by: Rajkumar Hirani.Produced by: Vinod Chopra Films and Rajkumar Hirani Films in association with Fox Star Studios.For Caller Tunes : Mujhe Chaand Pe Le Chalo https://bit.ly/2t5CS8O Mujhe Chaand Pe Le Chalo Maana Abhi Behki https://bit.ly/2M1GAaiSet as Caller Tune: Set \
SANJU: MUJHE CHAAND PE LE CHALO Lyrical Video | Ranbir Kapoor | Rajkumar Hirani | AR Rahman
Gjashtë muaj pasi dorëzuan në zyrën e Lulzim Bashës një platformë për ringritjen e Partisë Demokratike, përfaqësues të kësaj lëvizje, të kryesuar nga ish- nënkryetari i demokratëve Astrit Patozi, kanë rinisur turin e takimeve me bazën demokrate në Korçë, Pogradec e Devoll.Përmes një postimi në faqen e tij të Facebookut, Patozi paralajmëron nisjen e një aksioni të ri politik të cilës i janë bashkuar shumë prejfigurave të njohura të Partisë Demokratike, mes të cilëve edhe ish-ministri i Financave, Ridvan Bode.Ky komunikim i ri Lëvizjes për Ringritjen e Partisë Demokratike, shkruan Patozi, vjen pasi platforma politike e paraqitur disa muaj më parë nuk u vlerësua te merrej në konsideratë nga Lulzim Basha dhe lidershipi i tij.\
Patozi e Bode nisin aksionin e ri politik
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTTresteniku në Devoll, është një prej fshatrave kufitare me Greqinë po përdoren si portë hyrëse e klandestinëve nga Lindja që përdorin Shqipërinë në rrugën drejt vendeve të Bashkimit Europian. Banorët atje flasin për gjurmë refugjatësh, por theksojnë se ata e shmangin fshatin për shkak të kontrolleve të shtuara të policisë. Të paktën 92 klandestinë mësohet se kanë hyrë në vndin tonë nga qarku i Korçës gjatë periudhës prill-maj, ndaj Policia ka forcuar masat në rrugë, ndërsa Frontex do të vendosë 45 efektivë të saj në kufirin shqiptaro-grek. Tresteniku, një fshat kufitar me Greqinë në Devoll, është kthyer në një prej portave të hyrjes në Shqipëri të klandestinëve nga Lindja në rrugën drejt Bashkimit Europian.Të paktën 92 emigrantë përllogaritet se kanë hyrnë nga qarku i Korçës për periudhën prill-maj, ndërsa 106 e kanë kaluar kufirin tonë nga Greqia në vetëm 10 ditët e fundit.Afërsia prej vetëm 4 km nga kufiri dhe terreni e ka kthyer këtë zonë në rrugë të klandestinëve krahas Vërnikut në ekstremin tjetër. Banorët thonë se klandestinët e shmangin zonën e banuar përmes kodrave që e rrethojnë, zona në të cilat policia ushtron kontrolle çdo ditë. E moshuara: Nuk kemi parë moj tu bëfsha, nuk kemi parë.Gruaja: Tani ishte policia. Në fshat, thonë se nuk ka hyrë asnjë herë asnjë klandestin. Dhe në rast se do ta bënin, ata thonë se nuk do t'ua hapnin derën pasi kanë frikë.Për më shumë lexoni në: http://oranews.tv/article/tresteniku-ne-devoll-nje-nga-portat-e-hyrjes-se-klandestineve-ne-shqiperi
Tresteniku në Devoll, një nga portat e hyrjes së klandestinëve në Shqipëri
TIRANE-Policia Shqiptare në bashkëpunim me autoritetet në SHBA, Kanada, Angli, Spanjë, Bullgari, Kosovë, EUROPOL, INTERPOL, por edhe shtete të tjera kanë arritur që të godasin një bandë kriminale që ka trafikuar një mijë shqiptarë. Në kërkim u shpallën 51 persona, nga të cilët 39 u arrestuan, mes tyre 4 policë, ndërsa për 12 të tjerët po punohet për prangosjen, një pjesë e të cilëve ndodhen jashtë vendit.Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu ka zbardhur emrat e 39 personave që u arrestuan, ndërsa ka dhënë detaje për operacionin. Ai u shpreh se banda ka trafikuar në SHBA mbi një minj persona përmes dokumenteve false, ndërsa paguanin nga 7 mijë paund për në Britani, deri në 25-30 mijë dollarë për në SHBA dhe Kanada.Operacioni i drejtuar nga prokurori Eguen Beci është zhvilluar gjatë natës në disa qytete, Tiranë, Lezhë, Kukës, Fier, Dibër, Shkodër dhe Korçë. Mes të arrestuarve janë edhe katër punonjës policie në doganën e Qafë Thanës.
Report TV - Dërguan 1 mijë emigrantë në SHBA, 39 në pranga, 4 policë
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Kryeministri, Edi Rama, është ndalur këtë të dielë në qytetin e Korçës në kuadër të turit të llogaridhënies publike.Akuzat nga opozita, deri tek falenderimi për ndërkombëtarët, kanë dominuar këtë takim ku sipas kreut të qeverisë ishin të huajt ata që e mbështetën hapjen e negociatave, ndërsa opozita habiti duke luftuar kundër.Rama: Parafytyrojeni, në tryezën e ministrave të Këshillit Europian, ministri i Jashtëm i Greqisë dhe ministri i Jashtëm i Italisë kanë luftuar sikur të ishin aty ministrat e Maqedonisë dhe Shqipërisë. Kanë luftuar 1000 herë më shumë, sesa ka luftuar opozita e këtij vendi. Vendet anëtare, të gjithë miqtë tanë kanë luftuar për Shqipërinë 1000 herë më shumë e këta jo vetëm nuk kanë luftuar, por kanë luftuar kundër, - bëjnë me biznesin e vogël, që i mashtrojnë njerëzit me lajme të rreme, që u vu TVSH-ja, do ju rritet kjo e do ju rritet ajo, do vijë fundi i botës për ju.Rama po ashtu mohoi akuzat e opozitës në lidhje mendërtimin e Teatrit të ri Kombëtar.Rama: Do bëhet teatri dhe 230 -250 milionë u vodhën. Por ajo e gjitha kushton aq. Është një çmenduri. Do bëhet kjo - u vodhën, thonë. E ka thënë mirë një fjalë e mençur. Nëse akuzon dikë për diçka që ai nuk e ka bërë, ose e ke bërë vetë, ose je gati ta bësh vetë, po t?u dha mundësia. Se nuk më shkon mendja mua që t?i akuzoj në këtë formë, se nuk i kam bërë ato gjëra e nuk dua t?i bëj ato gjëra. Ujku, ujku, po çakalli bën kërdinë. Po këta çakallit i marrin të keqen. Nuk e di me cilën specie mund të krahasohen, pa fyer specien që përdor për krahasim.Kryeministri dëgjoi shqetësimet dhe problemet e qytetarëve korçarë duke i ftuar të denoncojnë çdo rast në portalin Shqipëriaqëduam.al, pasi vetëm përmes kësaj platforme do të marrin përgjigjet dhe zgjidhjet që kërkojnë.Banorja: Quhem Pranvera Taillari, jam pjesë e platformës së bashkëqeverisjes, kam aplikuar. Jam kryefamiljare e divorcuar, pas divorcit kam studiuar për 6 vjet, kam bërë dhe Masrterin profesional në Fakultetin e Bujqësisë. Ju kam kërkuar të gjithë drejtuesve këtu për një punë sadopak, edhe sanitare, me gjithë diplomat që kam.Rama: Nëse do punë dhe je gati të punosh.Banorja: E gatshme kam qenë.Rama: Nesër ditë e hënë, ora 8 në mëngjes të paraqitesh në punë, është e sigurt që do ta gjesh punën. Por mos më vër kusht që të jetë punë në shtet.Në takim nuk kanë munguar as batutat siç ishte ajo kur Rama tha se janë burrat ata që e kanë marrë në qafë këtë vend.Rama: Unë besoj që këtë vend e kanë marrë në qafë burrat. Kështu besoj unë.Për më shumë lexoni në: http://oranews.tv/article/rama-miqte-nderkombetare-na-mbeshteten-opozita-luftoi-kunder-negociatave
Ora News - Rama: Miqtë ndërkombëtarë na mbështetën, opozita luftoi kundër negociatave
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Pas Beratit, Krujës, Shkodrës, Korçës, Gjirokastrës, tashmë radhën e ka qyteti bregdetar i Vlorës që të rilindë përmes trashëgimisë kulturore. Projekti për rikualifikimin e zonës historike u prezantua sot nga kryeministri Rama dhe Presidenti i Fondit Shqiptaro-Amerikan, Michael Granof. Rama tha se nuk bëhet fjalë thjesht për restaurim por për një transformim të zonës. Janë plot 11 milion euro financim të qeverisë shqiptare dhe Fondit Shqiptaro-Amerikan të Sipërmarrjeve që do të shkojnë për restaurimin e zonës. Rama: Qyteti ka arritur më shumë vështirësi të trashëgojë disa gjurmë të trashëgimisë së vet. Dhe pse disa banesa të vjetra janë shkatërruar terësisht dhe janë ndërtuar të reja, madje në disa raste janë shkatërruar monumente, vlerësojmë se ka një potencial për një tjetër impuls të rëndësishëm në funksion të ruajtjes së vlerave të mbetura por dhe një impuls në funksion të zhvillimit të ekonomisë së qytetit dhe turizmit. Kemi zhvilluar disa diskutime për rendësinë e kësaj zone pastaj kemi dakordësuar. Fondi ka financuar projektin dhe do finnacojë dhe një pjesë të zbatimit të projektit. Kemi ndarë barrën e përgjegjësisë qoftë për financimin ashtu dhe operacionin. Ka të bëjë me rindërtimin e rrjetit elektrik dhe të ujësjellësit. Fondi do financojë 4 milion euro, qeveria 7 milion euro.Do ti japim gjithë kësaj zone një pamje të re?. Zona për të cilën eshte hartuar projekti është zona ku qyteti i Vlorës ruan ende gjurmë të ndërtimeve të fundit të shekullit të 19?të dhe fillimit të shekullit të 20?të. Brenda kufijve të zonës së projektit ndodhen disa monumente kulture të kategorisë së parë si edhe rruga më e rëndësishme e qytetit për nga vlerat arkitektonike?historike që mbart: rruga ?Justin Godard?. Rruga Justin Godard ka qënë rruga kryesore e qytetit në periudhën e Rilindjes së Pavarësisë Kombëtare. Cepi perëndimor i saj të nxjerr tek Sheshi i Flamurit, kurse ana lindore në Lagjen Partizani në drejtim të Babicës ku ka shumë foto të hyrjes së luftëtarëve më 1920. Shtëpitë janë me dy kate, me ballkone të vegjël të stilit neoklasik. Degëzimet e rrugëve sekondare të çojnë tek ish-pazari, ?lagjja e hebrenjëve?, klubi ?Laberia? dhe ish-Sinagoga.Për më shumë lexoni në:http://www.oranews.tv/vendi/rama-11-milion-euro-per-rilindjen-e-zones-historike-te-vlores/
Ora News -Rama nxit Fondin Amerikan të lirojë çikë dorën me financimet
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural,Niko Peleshi, u ka sugjeruar fermerëve të përqëndrojnë investimet e tyre në agroturizëm.Gjatë një takimi të zhvilluar në fshatinVreshtas, në qarkun e Korçës, Peleshi ka nënvizuar se tashmë qeveria ka miratuar edhe lehtësira fiskale në këtë fushë.Peleshi: Para dy ditësh kemi miratuar, në mbledhjen e qeverisë disa lehtësi fiskale shumë të mëdha. Agroturizmi tani trajtohet si një hotel me 5 yje, në kuptimin e lehtësirave fiskale. TVSH-ja u bë nga 20 % në 6 %. Ajo taksa e tatim-fitimin u bë nga 15 % që e ka një ndërmarrje normale, u bë 5 %. Edhe taksa që paguhet për një ndërtim të ri, taksa që paguhet në Bashki, taksa e ndikimit në infrastrukturë që quhet, u bë zero. Le ta rindërtojmë së bashku besimin, që përmes bujqësisë dhe disa aktiviteteve të tjera plotësuese në fshat, mund ta bëjmë realitet atë që e kanë thënë pa përjashtim në 27 vjet të gjithë politikanët.Peleshi ka premtuar gjithashtu mbështetje për prodhimet tipike të zonave.Peleshi: Nuk ka fshat, që të mos ketë prodhime tipike, prodhime tradicionale, sidomos në zonën tonë, por dhe në shumë zona të Shqipërisë. Shqipëria është shumë e larmishme, në gastronomi, në kulinari. Ne kemi petkat, kemi dromkat, kemi rakinë e fshatrave, kemi reçelërat, kemi lloj-lloj produktesh, të cilat shiten si shiten. Shiten me çmim shumë të ulët, nuk i nxjerr dot në treg, sepse nuk janë të formalizura. Shiten me një ambalazh shumë të keq, shumë të shëmtuar, gjë që bën që çmimi të jetë shumë i ulët. Sikur ne t?i mbështesim fshat pas fshati, këto lloji aktivitetesh, gratë e fshatit prodhojnë një gjë, për të cilin dallohet një fshat i caktuar, t?i mbështesim me punishte të vogla, ku produktet janë në standarde më të mira higjenike, të mbështesim ambalazhimin, t? i mbështesim t?i nxjerrin në treg, t?i shesin nëpër dyqane, duke formalizuar pikërisht këtë rrugë, por pa paguar taksa, siç paguan industria, sigurojmë një të ardhur të shtuar në fshat.Ministri tha se në këtë formë rritetet zhvillimi ekonomik por po ashtu dhe numri i të punësuarve.Për më shumë lexoni në: http://oranews.tv/article/peleshi-nxit-agroturizmin-kemi-ulur-tvsh-6-dhe-tatim-fitimin-ne-5
Ora News - Peleshi nxit agroturizmin: Kemi ulur TVSH 6% dhe tatim fitimin në 5%
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTTashmë traditë, as politika nuk ka munguar me mesazhet e urimit për Pashkën. Në Ketedralen Ringjallja e Krishtit, Presidenti Ilir Meta u prit nga Kryepeshkopi Anasatas Janullatos.Në dalje nga katedralja kreu i shtetitevitoi të japë një opinion mbi procedimet enale që policia ka nisur ndaj deputetëve të opozitës duke theksuar rëndësinë e dashurisëpër jetën dhe përballimin e sfidave me optimizëm.Meta: Në emër të dashurisë për jetën, për njerëzit, të ngjalljes së Krishtit, të besimit se e mira gjithmonë do të triumfojë, u uroj të gjithëve mbarësiBesimtarët ortodoksë, Kryeministri Edi Rama preferoi t`i uronte në rrjetet sociale përmes një foto nga qyteti i Korçës.Kryetari iopozitës Lulzim Basha uroi për ringritjen e së mirës e bashkimit për fitoren e dritës mbi erërsirënBasha: E ardhmja lind përmes sakrificës, e mira vjen përmes dhimbjes ndaj ju uroj të gjithë shqiptarëve dhe besimtarëve të Zotit që kjo ditë të shënojë ringritjen drejt të mirës, bashkimin për fitoren, e së drejtës mbi të keqen, e dritës mbi errësirën.Për më shumë lexoni në: http://oranews.tv/article/politika-uron-besimtaret-pashken
Ora News - Politika uron besimtarët për Pashkën
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTKryeministri Edi Rama në mbledhjen e përbashkët të dy qeverive, Shqipërisë dhe Kosovës e vuri theksin tek heqja e barrierave mes dy vendeve. Rama tha se po punohet që të vihet sa më parë në funksion zyra doganore e Kosovës në Portin e Durrësit. Nga ana e tij, shefi i qeverisë se Kosovës apeloi që Shqipëria ta ndihmojë për njohjet. Duke u ndaluar tek dialgou me Serbinë, Haradinaj tha se epilogu i dialogut duhet të sjellë njohjen e Kosovës, por për këtë tha Haradinaj, duhet ndërhyrja e SHBA. Pjesë nga deklarata e dy kryeministraveRama: Janë në zbatim e sipër disa marrëveshje dhe protokolle lidhur me lehtësimin dhe shkëmbimet tregtare, heqjen e barrierave tarifore dhe jo tarifore, unifikimin e çertifikimit të mallrave, lehtësimin e mëtejshëm të procedurave dhe të kostove doganore. Është mundësuar plotësisht shkëmbimi elektronik i dokumentave për kalimin e mallrave tranzit përmes Shqipërisë destinacion Kosovën duke lehtësuar ndjeshëm të gjithë procedurën e tranzitit. Kjo ka shkurtuar në mënyrë të ndjeshëm kohën e këtyre procedurave.Për më shumë lexoni në: www.oranews.tv/article/nis-ne-korce-ceremonia-e-pritjes-se-dy-qeverive
Ora News – Rama: Të heqim barrierat mes dy vendeve, Haradinaj: Na ndihmoni me njohjet
?Aldo Morning Show?, ka bërë bashkë Vjollcën dhe Dilaverin. Përmes lidhjes telefonike 60-vjeçarja ka kërkuar të kontaktojë me 67-vjeçarin dhe kanë rënë dakort për një takim dhe për shkëmbimin e numrave të telefonit. Të dy kanë fëmijë të martuar dhe jetojnë të vetëm?Jam nga Elbasani,60 vjeç. Kam 2 fëmijë të martuar. 4 vite më parë më ka vdekur burri, kërkoj një njohje me Dilaverin nga Korça? tha Vjollca. ?Unë jam 67 vjeç, jam me shkollë të mesme, kam jetuar 22 vjet në Greqi, vazhdova të lartën për inxhinieri mekanike, kam qëndruar sërish në Greqi 18 vite. Para një viti më ka vdekur gruaja dhe tani kërkoj një njohje. Kam dy fëmijë të mëdhej që jetojnë në Greqi. Kam shtëpi të madhe, kam një makinë benz dhe dy motorra. Jam nga Liboniku, para se të futesh në Korçë. Të takohëmi ku të duash dhe flasim? tha Dilaveri.
Aldo Morning Show\/ Bashkohet Vjollca dhe Dilaveri, si do të shkojë lidhja e tyre (11.09.17)
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTKatedralja ortodokse \
Ora News - Katedralja e Korçës përfshihet nga flakët pas meshës ku ndodhej dhe Meta
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTShtatë persona janë arrestuar nga policia e Korçës, mes tyre 3 doganierë dhe1 punonjës policie pasi akuzohen për futje të mallrave kontrabandë.Në pranga u vunë-Flobenc Gaxho, 45 vjeç, banues në Tiranë, me detyrë përgjegjës turni në doganën Kapshticë;- Fredi Blushi, 56 vjeç, me detyrë doganier në Pikën e Kalimit Kufitar Kapshticë;- Gentian Keco, 33 vjeç, banues në fshatin Baban, Devoll me detyrë doganier- Sali Dervishi, 53 vjeç, banues në Zëmblak, Maliq, me detyrë punonjës policie, kontrollor në Kapshticë;- Klodian Korçari, 42 vjeç, banues në Bulgarec, Korçë;- Xhuliano Skënderasi, 34 vjeç, banues në Vloçisht, Maliq;- Gazmir Shkëmbi, 34 vjeç, banues në Dvoran, Korçë;Ndërsa shtetasit G.A., 32 vjeç dhe S.Sh., 53 vjeç, u shpallën në kërkim.?Në hyrje të qytetit të Bilishtit, shtetasit e lartpërmendur janë kapur në flagrancë duke transportuar në bashkëpunim 22 ngarkesa me veshje të ndryshme të dyshuara kontrabandë, të cilat u sekuestruan në cilësinë e provës materiale, me mjetet tip ?Mitsubishi? me targë AA 478 HV; ?Volksëagen? me targë AA 857 FI dhe një mjet kamion me targë AA 233 PT.Ngarkesa me veshje u transportua nga Greqia në drejtim të Shqipërisë, përmes Pikës së Kalimit Kufitar të Kapshticës?, sqaron policia.Policia thotë se 5 shtetasit e sillnin sasinë e veshjeve deri në Pikën e Kalimit Kufitar të Kapshticës me një kamion, të cilin e parkonin në doganën greke dhe më pas brenda ditës kalonin 3-4 herë drejt tokës shqiptare mallrat, me mjete të tjera më të vogla transportuese. Mallrat janë futur kontrabandë nëpërmjet Degës Doganore Kapshticë pasi nuk kanë kryer praktikat doganore.Materialet në ngarkim të tyre i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë për veprat penale ?Shpërdorim detyre, kryer në bashkëpunim? dhe ?Kontrabanda me mallra të tjera, kryer në bashkëpunim? dhe po vijnë hetimet për zbulimin e persona të tjerë të implikuar në këtë veprimtari të paligjshme.Për më shumë lexoni në:http://www.oranews.tv/article/bilisht-arrestohen-doganiere-dhe-police-sillnin-nga-greqia-veshje-kontrabande
Ora News - Bilisht, arrestohen doganierë dhe policë, sillnin nga Greqia veshje kontrabandë
Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT 11 emigrantë klandestinë nga Lindja e Mesme janë kapur në 24 orët e fundit në Korçë e Lezhë në tentativë për të kaluar ilegalisht përmes Shqipërisë në rrugën drejt vendeve të Bashkimit Europian.Policia e Lezhës, thotë se pas një pune hetimore arriti të godasë një tentativë për ndihmë të paligjshme në këtë drejtim duke vënë në pranga dy persona ndërsa ka zbuluar në një tunel në zonën e \
Ora News - Klandestinë përmes Shqipërisë, kapen 11 emigrantë në Lezhë dhe Korçë
Ajo spikati vite më parë me një format shumë interesant që zbulonte të fshehtat e lidhjeve të dashurisë së personazheve të njohur. ?Histori dashurie? ishte program që do ta bënte Ermira Çausholli të njohur për publikun. Çausholli ishte protagoniste në studion ?Rudina? në Tv Klan nga ku rrëfeu historinë e saj të dashurisë. Moderatorja tregoi se është njohur me bashkëshortin, Ardit kur ishin të dy studentë. Sot ata janë prindër të tre vajzave Geas, 20 vjeç, Lunës, 13 vjeç dhe Dian 5 vjeç. ?Ne jemi njohur kur kemi qenë studentë, Arditi ishte në vit të 5-të dhe unë në vitin e parë. Ai ishte në dhomë me shokët e mi të klasës. Arditi luante shumë mirë kitarë dhe ne u takuam me shkodranin që i binte kitarës. Përmes tingujve të kitarës filloi edhe interesi im për të. Ai ka mbaruar mjekësi si student i shkëlqyer por nuk ka punuar asnjë ditë si mjek. Ai ka punuar me gazetarë të huaj në 1997. Ne jemi martuar më 27 mars 1997, por dasmën kishim vendosur ta bënim tradicionale edhe pse bashkëjetonim bashkë në Tiranë. Në ditën tonë të dasmës filluan edhe trazirat të ashtuquajturës luftë në ?97 dhe lokali ku kishim planifikuar të bënim dasmën në Korçë u dogj dhe dasma nuk u bë. Unë vesha paliçetat dhe erdhëm në Tiranë dhe kemi bërë dasmën tek Hotel Dajti dhe nga 250 veta që ishin planifikuar në dasmë kan qenë vetëm 70 veta?, tregoi Çausholli.
Rudina\/ Ermira Çausholli rrefen historine e dashurise (22.02.2018)
http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://instagram.com/vizionplustelevizion https://twitter.com/VizionPlusTV Reshjet e shumta të shoqëruar me breshër gjate se hënës kane shkaktuan dëme të mëdha ne kulturat bujqësore ne fushën e Korçës. Vullnet Gjolla specialist ne Drejtorinë e Bujqësisë, beri me dije se me shume janë prekur kumbullat dhe mollët. Ne fshatrat Gjonomadh e Lavdar fermerët humben gjithë prodhimin e tyre.Katër biznese e tre mjete u shkatërruan plotësisht nga dalja e përroit te fshatit Goskove te Korçës. Sipas banoreve e çdo gjë ndodhi në pak minuta. Ata thanë se përroi nuk është pastruar nga ana e bashkisë.Per drejtorin e Shërbimeve Publike pranë Bashkisë se Korçës Ilir Dinellari situata u shkaktua nga dy faktorë: nga njëra ane per shkak te reshjeve te shumta dhe nga ana tjetër nga ndërtimet pa leje nga vet banoret, si dhe hedhja e inerteve ne përroin qe kalon përmes fshatit.Nga reshjet e një dite me pare u regjistrua dëme edhe ne lagjet periferike te qytetit te Korçës.
Korçë, dëme të mëdha në bujqësi - News, Lajme - Vizion Plus
Pages 1 Of 2
1|2||

Search bass korece perm korce indian move mp3 download Photos

Search Videos

Search:

» Catagories

Recent Searches

bass korece perm korce indian move mp3 download | sharothi rupom | xxxrojaphotos | jodi boli | বাংলা নুতুন গান | hamari aduri kahani video song | www bangla bondhon movie | jesyy | dev koel x x x x x x ক 62dev koel x x x x x x ক | 240 320 java monster truck 240x320 camera football wee next game | bangla sax story বউ চোদার ভিডিও বাংলা x x x video 2015জোর করে ধ | =1541186 | sex gi | pakistani girls fu | ভাইবোনেরচুদাচুদি povaxxxx comnglar sundor maya | dsq | =372589 | tashan new natok | opera vul | daar ful movie video photos | www x n x x comপু সাহারা পুর্নিমাl naket x x x photo�াকা�¦ | www x n x x com��াংলা x x x ভàdeshi school girl only gp | y video 21 years girls hd videos | bb xxxxx xxxxxxxxmxxxx cxxxx indian | www x video cm��িà�ngla movie new hot song www com | bhojpuri khesari lal yadav arkesta video | oc2 | www indian naika x x x com�ানি লিয়নের ভিডিও চুদাচুদি লেংটা ছবি ছাই | poddo puran song | tamil true love short flim | bangla movie dancing deep video song | asia cup 2018 dubai super four match ind vs afg highlights | chi age | notok bd | xxx big ass eiglish | desi magi suna | indian bangla mafia full | lela gal video ova | aati | rani kiss srkx x x video@ | wkoc7 apfsk | mon rako | pegnency | bangla choti golpo bhai bon ar a i�কা পপি খারাপ পিকচারl 2014ami shaddipika hot videosenglisg audiobaolaxvideobf bangla x | dhakawap song | mom video download | চটিbd শুশুর বউ কে রাতে জর করে গুদ ছিরে ফেলা��ামির সাথ�§ | aj theke ami je | mx forhad | messi sera 10 go joel video videos mp | bangla joks mp3 | পরশি গান | ochin p | baby sinha mim | kazol x photos | hansika x | mus com | koel zzz | 15 8 2015 | bangla y veidou | jari gan c | xxxবাংলাvideo com�পু চদা চুদি videos | nadia ali | x x x nekat | koel deb x x x com��াংলাদেশী ছেকছি ভিডিও mp4��াউনলোড বাংলা ছবি চিনি বিবি 3gp ভিডিও গানww x x x x comngla sax golpongladesh naika mahir full neket x x x | indo longhair y�ৌশানি xxx�ড় বোন ও ছোট ভাই এর চুদাচুদিমামির সাথে চুদাচুদি নিয়%A | 1Û8 | hindi movie force | tamanna naika xxx | লোট | jode rat pohala sonajato bongo bondho mora ni mp3 | gram bangla | 2k 16 game��্রাব�তী কোয়েলের চোদাচুদি ডাউনলোড*ভিডি | www xxxবাংলাvideo | mahi bud co�োলা মেলা পলি চুদা চুদি গল্প sax ছবি | bd resi | doremon nobita in hara hara planet me in hindiাহির লেংটা ভিডিও | dui duar | অপৠশাকিবের x বিডিও | hot aunty romance scenesangla esx | sona rupa ghore likhe rekhe slim tare | sting lo how a rose eer blooming | koel mallik naket x x x video কোয়েল পুজা শ্রবন্তীর সরাসরিচোদাচুদি x x x videowww bangla naika der x x x pikcar comudj5fk z1o0pakhi ful nake comvideos sixlaboni x x x photowww video x x x x | mp3 brian all | mukta sorkar | doyal baba kola khaba hd video free download | alliflila | বাংলাদেশের মেয়েদের সেক্রা ভিডিও��ট মেয়েদের নেগেট ভিডিও indian com ph | shrabonti naked | ��������������������������� ��������������������� ��������������� xvideo | bangla hot xxx sex | www bollywood video com | com mouri | deshi bishal mota pasa | nokia e5 wifi | http xxx বাংলা দেশের শারনুর পুরনিমা অপু পপিxxx comনাইকা মৌসুমির চুদা xxamil nadigai maat | bolt youtube bd | spy video | tere hoke | সানি লিওন এর এক্সনক্সক্স�লাদেশের নায়কা সাহারার এক্স ভিডিও��েক্স পিকচার। পপি মৌসুমি অপু সাহারা মাহি ও আখিআলমগীরের ল�§ | 3জিপি কিং কম সেক্স ভিডিও��ানেলিওন এর গূদের ছবিgla dasi s e x�খি আলমগীর এ� | bangla movie song shaking khanone open the dress photo�াংলা দেশি নায়কা অপু ব��harun rao did 5��ামির সাথে চোদাচ94 বলে 100 রান তামিমেরbangla movie songs sixwww x x x com�ৌসুমীর চোদা চুদি দেখতে চাই�‡ যুবত�¦বাংলাদেশের সুন্দরী মেয়েদের নেংটা ছবি দে�¦mp3www bangla hot x video commosarof korim fgla m | সামা দেখব ও দুধ দেখব বাংলা চটি পড়ব��ংলা নায়িকাদের সেস্ক্য ভিডিওচুদাচুদিx xvideo | bangladeshi movi mayer hater bala�হিলা হোসটেল film bangla�াহি ছেক�ারবনা আমি ছাড়তে তোকে সিনেমার গান | indian sax ses sax videos�েয়েদের নেকেট ফট | lurabush | xl l xl | x5fzo08 | bolona kothay tumi video | jar video | নাট বলটুmp3 কাটুন ভিডিও আসল | blta cheye mona hay | আমি তোকে চুদবো | koyle chaked photos | hindu ampdormo song | আমেরিকান নেকে�� | bes bes sabas bangladesh by asif akbar mp3 download | momtaj audio song ki amar bondo kal | indian border all naked photo | bd model mim dance | mom san | هند | orphanage 2015 | bahoboli | awami | mar video rs | koel deb x x x com��াংলাদে� | age jodi jantam ei mon fire cats new album song imran bangla | sunny leone fuck xxx 3gp ba | মিস করছি | free @ www e ilm weebly com | vdieo asx | mere sar pe dupatta mere yaar ka 1080p hd video song | modhu malotir dake ai�� দেশি নায়কা পলি মুয়ুরী চোদার ভিডিও বাংলা x x x video�য়া হাসানের চোদাচুদি | 39 tag vide | ima xn | upojati | goopal var mp3 | dhowa | jhom video song | bd opu karim | کون | 2 states video | kobita xxxgla girls x x x | ময়ুরী মাগী | koyel x poto | 2014 new song | গ্রামের ছোটো মেয়েদের জোর করে ভোদা ছিরেফেলা | bangla song tumi jon | bjn 8mg7 s | @@xxxxxxxxxx com | ffk | বাংলাদেশেরখেলা | jesus so | hostel girls | erany x | woman wresling | dog girl sex@ | aj pasha khelbore sam by polashos�াংলাদেশী নায়িকা a x x x videbo��ারতের নায়িকা কোয়েল মল্লিকের সে�www sumirbd com াদেশী নায়িকাদে�¦ | com singh video | সারা গান | এক্সক্সক্সক্সক্সক্সক্সক্সক্সক্সক্স | kerala www com sax girls video facebook | fmradio | www xxx kajal sexvidoes com | bangladeshi movie scene | shot veer | www xvodios com�স x x x কোয়েল পুজা শ্রবন্তীর সরাসরিচোদাচুদি x x x photos video downlod www comনতুন বউকে চু�% | 3xxwww comw xxx video চাযনা comgla x x x ��েংটাছব�§ | www x bangli babu english mem mp4�¾ সà§âু | বাংলাদেশের মেয়েদের কাপড় খোলা গোসেল photoshi x x x photorchesপ� | india hindu tayri coroame soamicfg contactform incnny leone 3 video online c date 22 5 2015 at lohoresrilankan cricketer malinga wifenude bra pavadai auntyature aunties nudea anna thangachi sex videos free downloadesi randi fuck xxx sexigha hotel mandar m | 0mztvsx2ycলাদেশী 15 বছরবয়সের সুনদরী মেয়েদের ছুদাছুদি vidoa x x x video@@@@@@@@@@@@নায়িকা কো | hot scene of alia bhatt | etota din eto bosor dore by suno nigam | ময়ুরি মুনমুন এর খারাপ ছ�দেশের নায়কা সাহারার হট সেক্স ভিডিওx x x imagess | indian bangla move til kalam | amisha perform | bangla movie of rising mohammad inc hp war hiya bondu tumi amay | www bangla sex jo | videos sunny lane | hotgars | jar lagia kind ami tar choke nay pani | www x x x 3 video�লা দেশি নায়কা অপু বিশাস এর চুদা চুদি ভিডিও 3gpbangladeshi মেয়েদের বড় | becky g | www sexx come video | sunny leon naked com echo maya mahi bangladeshi | jodi sob sagorer jol kali hoto mp3 song by hair khan | babilona hot movie romance ায়িকাদের খারাপছবি | amirnatok | sei rokom guys kor | rakib musabbir ram mix vol album mp3 www summer bd full naked | waz baby | www bangla 3gx | new fake exit | nepa com | www x3 bangla video bd com�à | pica fire thakalam choke chok realm by asif mp3 inc hp | par rude song | aj phir tum se | pamkahine | egiye da full audio song | jani tumi fire take na by room | egles | pakistani jatra dance deo | wolf | wm radio | joydev | gim body | hema malin y | by shuvo | opu full naket nude xxx photos | zanjeer 1973 | full pala gaan | jidan read card | walton c | 12 patrick com | asife | vidya balan nude pho | hotpole | dhaka video | ocean actress www com | kamukta | cuvdwo | arif mp3 | sx vdeo | bollywood actress kim kate fake image | 07 arshi arnic | 40 pra mp4 | popiax | jolchaya | csk bra | slap shit | ba vs pak | dhaka movi now | new album kazi panis | fun of barishal | 3g x video ani | luv kush part86 | chocolate | আচ | aiajjfufcxs | 1q16j mx hg | jode ak dhata d | cuda cude video | opu songs | sunny leone sxe video mp3��পু বিশ্বাস x x x কোয়েল পুজা শ্রবন্ত | efx cv ugc shh | katina kp | রেপ এক্স | jemes bangla mp3 songs | mail xxx www talash com |

Menu